6 Kolory farb, które robią rozprysk na sufitach

Zmień zwykłą przestrzeń w coś niezwykłego, malując sufit na nieoczekiwany kolor. Oto sześć kolorów farb sufitowych, które sprawią, że styl Twojego domu osiągnie nowe wyżyny.

Nie ma reguły, która mówi, że sufit musi być biały. Świeża warstwa farby na suficie w odpowiednim kolorze może zdziałać cuda, aby zmienić wygląd pokoju i natychmiast przekształcić przestrzeń z nudnej w piękną.

Tworzy przytulny den-jak przestrzeń z bogatym ciemnobrązowym kolorem farby jak Raccoon Fur przez Benjamin Moore, jak projektant wnętrz Tamara Magel używane na suficie tego pięknego pokoju rodzinnego. Raccoon Fur ma tylko prawo równowagę ciepła i szary w podtonie do mieszania z innymi kolorami w przestrzeni bez odbierania od reszty elementów projektu.

1. Jasna biel

Biały to tradycyjny kolor sufitów, ale nie musi być nudny. Wybierając jasny odcień bieli, taki jak Ceiling Bright White od Sherwin-Williams, możesz naprawdę wzmocnić i uzupełnić piękny kolor ścian. Dodaj dramatyzmu do pokoju, decydując się na biel, która kontrastuje z kolorem ścian, a nie zlewa się z nim.

2. Kolory wody

Właściwy kolor farby może natychmiast zabrać nas z dala i mieć uspokajający efekt, zwłaszcza odcienie przypominające morze. Kolory wody, takie jak Sherwin-Williams Underseas, używane przez Lisę Whelan z MJ Whelan Construction na tym suficie szafy, są piękne i relaksujące, szczególnie w przestrzeni osobistej, takiej jak szafa.

3. Odcienie szarości

Dodaj trochę dramatyzmu do swojej sypialni wybierając przytulny odcień szarości na sufit. Ciemniejszy odcień szarości, jak Web Gray od Sherwin-Williams, namalowany na tym suficie sypialni przez Rogera i Chrisa, zmienił całkowicie białą przestrzeń w coś niezwykłego, ale wygodnego.

farby

4. Nieoczekiwanie odważny

Wyraź swoją opinię malując sufit na odważny kolor w nieoczekiwanym miejscu w swoim domu. Firma Dave Fox Build and Remodelers zamieniła zwykły, biały prysznic w coś niezwykłego, malując sufit na kolor Grecian Isle firmy Porter Paints.

5. Wybierz niebieski

Niebieski to kolejny fantastyczny kolor sufitu, który jest klasycznie popularny, szczególnie na gankach. Nieco cieplejszy niebieski, jak Yarmouth Blue od Benjamin Moore, lub chłodniejszy szaro-niebieski, jak Solitude od Benjamin Moore, namalowany na suficie w białych pomieszczeniach oferuje piękny uzupełniający pop koloru. Aby uzyskać subtelną nutę niebieskiego na suficie, warto rozważyć Iceberg od Benjamin Moore, który może sprawić, że sufit będzie wyglądał na wyższy.