7 Niedrogich sposobów na dodanie zainteresowania do Twojego sufitu!

Kiedy wprowadziliśmy się do naszego domu, główna sypialnia była pierwszym pomieszczeniem, które urządziłam. Szablon damasceński wzór na suficie dla dodania dramatyzmu, i naprawdę nie mogę sobie wyobrazić pokoju bez niego! Możesz kupić szablony ścienne na dużą skalę, aby proces przebiegał szybciej. Mam tutorial na moim blogu, nie tylko gospodyni domowa, który pokazuje jak.

1. W małych dawkach

Nie chcesz pokrywać szablonem całego sufitu? Dlaczego nie zrobić szablonu wokół oprawy oświetleniowej! To może być tak fantazyjne lub tak rustykalne, jak chcesz. Uwielbiam subtelne wrażenie tej czarnej, wyblakłej farby na ciepłym drewnianym suficie. Więcej zdjęć tego domu autorstwa ReFresh Homes można zobaczyć na blogu Thistlewood Farms.

2. Widząc czerwień

Czy chcesz złożyć oświadczenie? Ten odważny czerwony sufit właśnie to robi. W ciągu jednego popołudnia możesz zmienić cały nastrój swojego pokoju, dodając tylko trochę farby w nieoczekiwanym miejscu.

3. Zabawne ptaki

Jak urocza jest ta dziecięca przestrzeń? Uwielbiam wszystkie szczegóły, ale tapeta z ptakami na suficie z pewnością czyni tę przestrzeń naprawdę wyjątkową. Ta przestrzeń została zaprojektowana przez utalentowany zespół projektantów House of Jade.

sufit

4. Miękkie i kojące

Nie musisz wybierać odważnego koloru, aby zrobić duże wrażenie. Ten kojący błękit jest idealny do spokojnej sypialni. Czy wyobrażasz sobie budzić się codziennie rano przy tym wspaniałym suficie zaprojektowanym przez Karah z The Space Between?

5. Szachownica

Podłogi w czarno-białą szachownicę to klasyka w kuchni. Ja postanowiłam dodać ten sam wzór nie na podłodze, ale na moim suficie! Na początku martwiłam się, że będzie zbyt ruchliwy, ale dodaje on tylko odpowiednią ilość wizualnego zainteresowania, nie zajmując przy tym całego pokoju. Możesz zobaczyć więcej z mojej przestrzeni kuchennej na moim blogu.

6. Paski

Paski to kolejny klasyczny wzór, a one sprawiają, że zabawa oświadczenie na suficie. Jeśli używałeś poziom lasera i miał ktoś pomóc z taping, to byłoby całkiem proste DIY. Ty potrzebujesz widzieć ten całkowitą sypialnię nad na Projekt Nursery. To jest urocze!

7. Tapeta z ziarnem drewna

Ta drewnopodobna tapeta jest bajeczna! Jest idealna do tego rustykalnego pokoju dziecięcego autorstwa Autumn z Design Dump (fot. Sarah Boulter). Wyglądałaby też dobrze praktycznie w każdym pomieszczeniu w domu.