Dlaczego chcemy, aby nasz dom wyglądał jak dom Brady'ego Tolberta w tym sezonie wakacyjnym

Jeśli chodzi o świąteczne dekoracje, istnieje bardzo cienka granica między tym, co odświętne, a tym, co krzykliwe, dlatego zawsze szukamy sposobów na zachowanie świeżości. Brady Tolbert jest mistrzem w sztuce gustownego i szykownego wystroju świątecznego, o czym świadczy wygląd jego wspaniałego domu w Los Angeles. Tolbert podzielił się swoją oszałamiającą przemianą wyłącznie z MyDomaine, zdradzając nam przy okazji swoje złote zasady świątecznego wystroju i ulubione zakupy z Target. Dom stylisty, pełen wiecznie zielonej girlandy, naturalnych faktur i wysokiej klasy elementów, stanowi pożądaną mieszankę aspiracji i możliwości realizacji.

Kliknij poniżej, aby zapoznać się z najważniejszymi inspiracjami dotyczącymi świątecznego wystroju, a także z zasadami dekorowania wnętrz, którymi kieruje się Tolbert.

Poznaj eksperta Brady Tolbert jest stylistą i dyrektorem redakcyjnym w Emily Henderson Design.

Uprość paletę kolorów

W zależności od obchodzonych świąt, może istnieć ulubiona paleta kolorów, ale jeśli chcesz zrezygnować z czasem tandetnych połączeń kolorystycznych, postaw na bardziej stonowaną stylizację złożoną z ulubionych neutralnych barw.

Pamiętaj, że świąteczne dekoracje będą eksponowane przez co najmniej miesiąc, więc powinny pasować do reszty wnętrza. Na przykład, jeśli Twój salon składa się głównie z szarości, cameli, czerni i kremów, jasne akcenty mogą wydawać się nieco nie na miejscu. Z drugiej strony, jeśli masz naprawdę kolorową przestrzeń, zakup całkowicie białego wystroju może wyglądać nieco dziwnie.

Tolbert mówi: "Nie ma nic bardziej "wakacyjnego" niż tradycyjna czerwono-zielona paleta, ale ja uwielbiam utrzymywać mój schemat kolorystyczny w bardziej neutralnych i monochromatycznych barwach. Mieszanie zieleni, kremów, brązów i odcieni drewna z kilkoma graficznymi akcentami czerni i bieli sprawia, że całość wygląda świeżo, a jednocześnie jest interesująca wizualnie." Nie moglibyśmy się bardziej zgodzić. Chociaż uwielbiamy klasyczne palety kolorów, które wskazują na zbliżające się święta, jest coś kojącego w bardziej zrelaksowanej palecie.

Pottery Barn Sztuczna girlanda cedrowa z miękkiego plastiku, zestaw 2 szt. $249 Sklep

Dodaj trochę blasku

Jeśli chodzi o pakowanie prezentów, możesz zrobić to w sposób tak duży lub tak subtelny, jak tylko chcesz. Jest to zdecydowanie element, z którym należy się bawić i być kreatywnym.

Tolbert przyznaje: "Uwielbiam używać żółtych żarówek na choince, a następnie mieszać je z mini lampkami LED w pozostałych elementach wystroju. Nie tylko nadaje to dodatkową warstwę tekstury, ale gdy słońce zachodzi i włączymy lampki, wszystko nabiera magicznego i delikatnego blasku".

Tak wiele osób posiada dekoracje sprzed wielu pokoleń, które są dla nich wyjątkowe. Wymieszaj te cenne akcesoria z nowoczesnymi przedmiotami, które naprawdę do Ciebie przemawiają. Połączenie starego i nowego nada Twojej przestrzeni niepowtarzalny i ciepły charakter, a przecież o to właśnie chodzi w świętach.

NOMA Żarowa lampa linowa o długości 30 stóp $26 Sklep

Zachowaj naturalność

"Dorastanie w Utah oznaczało, że w pierwszy weekend po Święcie Dziękczynienia cała rodzina zbierała się razem z kuzynami i wyruszała w góry, aby wspólnie ściąć świeże drzewo. Dwadzieścia lat później, mieszkając w słonecznym Los Angeles, nie mam już takiej możliwości, ale nadal staram się wprowadzać naturalne elementy do mojego świątecznego wystroju" - mówi Tolbert. Jeśli chcesz mieć odrobinę zieleni bez kłopotliwych, prawdziwych roślin, kup sztuczne. Obiecujemy, że nikt nie zauważy różnicy!

Połączenie w wystroju zarówno sztucznych, jak i prawdziwych elementów sprawi, że poczujesz się bardziej autentycznie i świątecznie, dlatego możesz zaakcentować stoły świątecznymi gałązkami, a większe elementy pozostawić sztuczne.

"W tym roku użyłam świeżego drzewka i zrobiłam prawdziwe wieńce girlandowe na każde z okien, ale nawet jeśli wolisz, aby większe elementy były sztuczne, postaraj się włączyć do wystroju coś prawdziwego, np. kilka gałązek sosny w wazonie, kilka konarów drzewa na kominku lub świeży wieniec na drzwiach" - zauważa Tolbert. Jeśli Twoja przestrzeń jest bardziej neutralna, dodanie akcentów zieleni jest prostym sposobem na wprowadzenie koloru.

Terrain Faux Cryptomeria Wreath $38 Sklep

Stylowy wózek barowy

"Żadna wakacyjna impreza czy spotkanie nie jest kompletne bez miejsca, w którym można nalać sobie drinka. Dzięki temu, że wszystkie napoje są ułożone w odświętnych karafkach i shakerach, możesz cieszyć się imprezą, zamiast odświeżać napoje wszystkim uczestnikom przez całą noc." Nie możemy się z tym nie zgodzić. Zabawa w barmana może być świetnym sposobem na interakcję z gośćmi, ale prawdopodobnie nie będziesz się dobrze bawić, jeśli przez całą noc będziesz mieszać, mieszać i potrząsać. Zadbaj o to, aby Twój wózek był zaopatrzony w najpotrzebniejsze rzeczy i baw się dobrze.

FirsTime & Co. Odessa Bar Cart $130 Sklep