Kris Jenner wydała 12 milionów dolarów na ten luksusowy dom w Palm Springs

Rodzina Kardashian-Jenner nie stroni od wystawnych zakupów nieruchomości. Weźmy na przykład byłą rezydencję Kim i Kanye Westa w Bel Air za 18 milionów dolarów, dom w Hidden Hills za 6 milionów dolarów, który Kylie nazywała domem, czy posiadłość Kendall w Beverly Hills za 8,5 miliona dolarów.

Jakby posiadanie kilku wielomilionowych domów było niewystarczające, mamy jeszcze jeden klejnot w koronie tej słynnej rodziny: Rozległy, wart 12 milionów dolarów dom zakupiony przez matkę Kris Jenner w La Quinta w Kalifornii, małym mieście położonym w Coachella Valley.

Wybudowana w 2016 roku ultranowoczesna rezydencja z siedmioma sypialniami i 10 łazienkami ma aż 14 500 stóp kwadratowych powierzchni wewnętrznej i 11 000 stóp kwadratowych powierzchni zewnętrznej. Szeroki, otwarty plan piętra tylko podkreśla jej niesamowite rozmiary. Oprócz ekstrawaganckiego, nowoczesnego wnętrza, dom posiada również wspaniałe podwórko z rozległym basenem i niezakłóconym widokiem na pole golfowe, które znajduje się zaledwie rzut kamieniem od basenu. Znajduje się tam również kilka dużych palenisk i mnóstwo miejsc do siedzenia na świeżym powietrzu, co sprawia, że jest to idealne miejsce spotkań rodzinnych podczas corocznego festiwalu Coachella Valley Music and Arts Festival. Zobaczcie, jak wygląda dom wakacyjny Jenner.

Wielkie wejście

Jednopiętrowy dom znajduje się na jednym akrze wewnątrz Madison Club, ekskluzywnego ośrodka golfowego, i posiada długi, schodkowy chodnik prowadzący do wielkiego wejścia do domu.

Widoki na góry

Ponieważ dom znajduje się w zacisznym otoczeniu pola golfowego, jest z dala od wścibskich oczu paparazzich, ale rodzina wciąż może podziwiać zapierające dech w piersiach górskie widoki z otwartej przestrzeni mieszkalnej. Mama Kris może jednak przemyśleć plan oświetlenia.

Mnóstwo przestrzeni życiowych na zewnątrz

Zadaszony wysięgnik powiększa przestrzeń życiową rodziny i blokuje gorące pustynne słońce, zapewniając przestrzeń życiową na zewnątrz z widokiem na basen i mnóstwo miejsca na te huczne przyjęcia, z których organizowania Kris jest znana.

W nieskończoność i jeszcze dalej

Naturalnie, 100-metrowy basen ma krawędź typu infinity, która musi być wspaniała, gdy odbija zachody słońca na pustyni. A jeśli wcześniej Kris nie była pewna, czy lubi grać w golfa, teraz jest już pewna, że tak, ponieważ jej dom znajduje się w pobliżu pola golfowego zaprojektowanego przez Toma Fazio.

Obszary intymne

Mimo że posiadłość jest ogromna, wciąż jest tu mnóstwo miejsc, w których cały klan Kardashianów może się zwinąć w kłębek i porozmawiać o swoich najnowszych romansach, przedsięwzięciach biznesowych i przypadkowych problemach, które mają między sobą.

Ogień

Na terenie posiadłości znajduje się wiele kominków (w sumie cztery) i ponadwymiarowych, zasilanych gazem stołów kominkowych, takich jak ten - dzięki czemu nie brakuje miejsc, w których można się ogrzać w te notorycznie chłodne noce w Palm Springs.

Teraz spokój

Dwie ściany z kaskadowo spływającą wodą, zatwierdzone przez Feng Shui- obramowują stoły kominkowe, zapewniając dźwięki, które możemy sobie tylko wyobrazić jako uspokajające, aktywizujące bogactwo i dobrobyt.

Cały pakiet

Widok od strony pola golfowego, poprzez basen, aż do wnętrza domu pokazuje, jak ogromny i luksusowy jest ten dom. Konstrukcja w stylu średniego wieku oraz połączenie z otaczającym terenem nadają posiadłości Jennera niesamowite poczucie miejsca.