Kylie Jenner wydała 13,4 miliona dolarów na dom w Beverly Hills

W 2018 roku Kylie Jenner zdobyła kolejną wystawną nieruchomość w Los Angeles - tym razem dom w Beverly Hills o wartości 13,4 miliona dolarów, donosi Realtor.com. Wierzcie lub nie, ale gwiazda reality TV i przedsiębiorca rzeczywiście zdobyła całkiem niezłą ofertę na dom, który pierwotnie był wystawiony na sprzedaż za 14,9 miliona dolarów. Dom z sześcioma sypialniami i dziewięcioma łazienkami mieści się na ponad akrze ziemi i ma powierzchnię 8 141 stóp kwadratowych. Pomimo swojej wielkości, jest to jeden z najbardziej prywatnych związków w okolicy, zgodnie z ofertą.

Kręty podjazd prowadzi do nowoczesnej fasady posesji na końcu uliczki. Wewnątrz, swobodny układ pomieszczeń wewnętrznych i zewnętrznych umożliwia łatwy dostęp między podwórkiem a wnętrzami domu, które obejmują przestronne pokoje dzienne, jadalnie, kuchnię szefa kuchni oraz ogromną główną sypialnię z widokiem na miasto i ocean. Nie wspominając o siłowni, gabinecie masażu, biurze, kinie domowym, bibliotece i piwniczce z winami, które również znajdują się w domu.

Przestrzeń na zewnątrz jest równie luksusowa, z pięknym podwórkiem, na którym znajduje się długi basen oraz mnóstwo miejsca do leżakowania i spożywania posiłków na zewnątrz w ciepłe noce Los Angeles. Zapraszamy na wycieczkę po tej wspaniałej rezydencji.