Minimalistyczna sztuka ścienna, która sprawi, że każda przestrzeń będzie wyglądać bardziej wyrafinowanie

Łatwo jest wybrać dzieła sztuki obrazkowej: Zdjęcia i obrazy przedstawiające rzeczy i ludzi, których możemy łatwo rozpoznać, mają znajomy klimat, który jest w pewnym sensie łatwiejszy do przyswojenia i zrozumienia niż sztuka abstrakcyjna. Ale jeśli jest jedna rzecz, którą zauważyliśmy, że wszystkie fajne i wyrafinowane domy mają wspólną cechę, jest to zabójcza kolekcja sztuki - i to taka, która często zawiera wiele abstrakcyjnych i minimalistycznych dzieł.

Niezależnie od tego, czy jest to czarno-biała fotografia z abstrakcyjnym wycinkiem, rysunek linii niejasno przedstawiający coś znajomego, czy po prostu jasny i kolorowy monochromatyczny kawałek, który po prostu stawia jeden kolor i kształt na czele, minimalistyczna sztuka ścienna jest zaskakująco wszechstronna i będzie wyglądać tak samo w domu w jasnym i jasnym nowoczesnym środowisku, jak i w nastrojowym i ozdobnym pokoju. Gotowy, aby dodać do swojej przestrzeni powietrze wyrafinowania? Zacznij od dodania tej minimalistycznej sztuki ściennej do swoich ścian.

Guy Dill Chianti Pop Yellow $750 - $1,550 Sklep

Ten wesoły abstrakcyjny rysunek doda Ci otuchy, gdy będziesz wychodzić z domu.

Serkan Ozkaya Krzesło Spaghetti $525 - $1,475 Sklep

Dopiero po bliższym przyjrzeniu się widać, że to minimalistyczne krzesło w rzeczywistości wykonane jest z makaronu. Idealne dzieło sztuki dla miłośników makaronu.

James Needham Mallorca Wall 3 $480 - $670 Sklep

Fotografia Jamesa Needhama eksploruje nieoczekiwane piękno miejskiego otoczenia. Jego prace to zapierająca dech w piersiach gama kanciastych kształtów i kolorów.

Amelia Konow Black Sun (Blue) $500 - $1,138 Sklep

Ludzie mówią, żeby nie patrzeć bezpośrednio na słońce, ale nigdy nie wspominają, żeby nie patrzeć na to mistyczne czarne słońce.

Carla Cascales Alimbau Sól morska $325 Sklep

Wyobrażamy sobie ten uderzający, minimalistyczny rysunek aktu, który sprawi, że na dużej, białej ścianie pojawi się całkiem niezłe oświadczenie.

Pottery Barn Abstrakcyjne Indigo Dots Framed Print $279 Sklep

Ten nastrojowy abstrakcyjny obraz w kolorze indygo jest zarówno minimalistyczny, jak i hipnotyzujący.

Martin Ogolter Bez tytułu (Nokturalne morze) $700 - $1,705 Sklep

Jest coś takiego w nocnym wpatrywaniu się w morze, co jest hipnotyzujące i kojące jednocześnie. Z tym dziełem możesz to robić, kiedy tylko zechcesz.

Blake Haygood The How, What, and Wherefore $Kontakt w sprawie ceny Sklep

Ten obraz Blake'a Haygooda, nie do końca minimalistyczny w kolorze, ale bardziej w kształcie i zwiewności, ma reprezentować nieład i nieprzewidywalność.

Anna Roberts Woda 01 $266 Sklep

Ta minimalistyczna szklanka wody na tle różu w stylu millennial ma piękną grę światła, która uzupełni Twoje nowoczesne wnętrza w stylu pared-back.

AllModernArts "Field of yellow" $280 Sklep

Dodaj pop koloru do swojej neutralnej przestrzeni dzięki tej jaskrawożółtej abstrakcyjnej kompozycji hiszpańskiego artysty Jesusa Perea.

Chad Kouri Przesuwana skala od czerni do bieli $3,400 Sklep

Osoby stroniące od kolorów z pewnością docenią tę abstrakcyjną geometryczną kompozycję w pięciu odcieniach szarości autorstwa artysty Chada Kouri.

Dalej: Dlaczego potrzebujesz czarno-białej sztuki abstrakcyjnej w swojej przestrzeni. 

Więcej na: http://moje-wnetrze.eu