Sypialnia farba kolory Trendy dla 2021

Głębokie, bogate kolory jak navy są prognozowane do trendu w przyszłym roku, przeniesienie od 2020. Marynarka jest fantastycznym kolorem do sypialni, ponieważ dodaje pięknego dramatyzmu. Ciemny odcień również sprawia, że pokój czuje się przytulnie i den-like, idealny do zwijania się po gorączkowym dniu.

"Stunning" od Benjamin Moore to wspaniała marynarka, którą warto rozważyć do swojej sypialni. Jest tak blisko prawdziwego indygo, jak to tylko możliwe i spełnia swoją nazwę - kolor wygląda oszałamiająco w tej sypialni od Sway Design.

Spokojne kolory

Na końcu dnia, ty chcesz przestrzeń dokąd ty możesz relaksować. Pogodne kolory farby które przywołują odosobnienie-jak uczucie w sypialni będą popularni w nadchodzącym roku, według firm farby. Spokojne i kojące kolory farby, które mieszają lekki błękit, zieleń i przejściowe szarości mogą przekształcić pokój w spokojną przystań.

"Wedgewood Gray" od Benjamin Moore, pokazywał w ten uroczej sypialni projektował Nagwa Seif, jest ulubionym sypialnianym farbą kolorem ponieważ ja jest taki pocieszający i pokojowy odcień.

Klasyczna biel

Biały kontynuuje być jeden szeroko używać domowych farby kolory. Klasyczny kolor, biel oferuje czystego, świeżego płótno na którym ty możesz nawarstwiać akcenty kolory i wzory w twój tkaninach, akcesoriach i sztuce.

W sypialniach, białe ściany mieszają z pięknymi i miękkimi teksturami w pościeli wywołują świeżego i przytulnego odosobnienia, jak w ten sypialni przez Driven by Decor. Ściany malowane są w Farrow and Ball "All White".

sypialnia

Jasny błękit

Lżejszy chłodny lub lodowy błękit kontynuuje być modnymi sypialnianymi farbami kolorami w 2021. Jako alternatywa tradycyjny biały, chłodny lekki błękit zapewnia świeży, czysty uczucie wraz z trochę więcej colour niż biały.

Lodowate błękity jak "Glass Slipper" Benjamin Moore, malujący w ten pięknej sypialni projektującej Heather Scott Home and Design, mogą także służyć jako perfect tło dla bogatych kolorów i wzorów w tkaninach i tekstyliach.

Miękkie szarości

Szarości były jednym z najbardziej popularnych trendów kolorów farb na rok 2020, a firmy malarskie wierzą, że szarości nadal będą topowymi wyborami na rok 2021. W sypialni, ciepłe szarości lub przejściowe miękkie szarości które opierają się błękit uzupełniają prawie każdy wystrój, podłogowy undertone, i akcentujący kolor.

W ten lekkiej i miękkiej sypialni, ściana kolor, "Windsong" Benjamin Moore przez Studio McGee, tnie z 50 procentami biały koordynować z bogatą drewnianą podłogą i ciemniejszymi niebieskimi akcentami używać throughout pokój.

Więcej informacji na: https://bunox.com.pl/