Tak Reese Witherspoon spędza weekend w Nashville

Kiedy zakładałem Draper James, wiedziałem, że bardziej niż czegokolwiek innego chcę uhonorować moje południowe korzenie. To dlatego nazwałam firmę imieniem moich dziadków, Dorothei Draper i Jamesa Witherspoona. Jest to również powód, dla którego otworzyliśmy nasz pierwszy sklep w moim ukochanym rodzinnym mieście Nashville. Jeśli będziecie mieli szczęście i znajdziecie się w Music City, oto moja lista miejsc, w których warto bywać - nie przegapcie ich!

Kawa

Nie uważam się nawet za obudzoną, dopóki nie wypiję pierwszej filiżanki. To dobrze, że Nashville ma kwitnącą scenę kawową. Wśród moich faworytów jest Barista Parlor, który serwuje domową, paloną kawę wraz z wyrobami lokalnych rzemieślników. W końcu, co może być lepszego niż jednoczesna kofeina i handel? Uwielbiam też Crema, za doskonale przyrządzone espresso, oraz The Well, kawiarnię non-profit, która sponsoruje budowę studni dla społeczności potrzebujących czystej wody pitnej.

Bodum Chambord Copper French Press $50 Sklep

Muzyka

Robert's Western World to prawdziwy honky tonk (i ma najlepsze smażone kanapki z bolonką!). Na niezapomnianą muzykę bluegrass i country w każdą noc tygodnia wybierz się do The Station Inn, niefrasobliwego lokalu znanego z pielęgnowania wschodzących talentów.

Dolly Parton The Very Best of Dolly Parton, Vinyl $22 Sklep

Jedzenie

Lokalna scena jedzeniowa w Nashville eksploduje, ale kiedy jestem w domu, lubię tradycyjne jedzenie: smażonego kurczaka w Hattie B's, sałatkę z kurczaka i mrożoną sałatkę owocową w The Picnic. Robię się głodna na samą myśl o nich!

Farmhouse Pottery Serwery sałatkowe $48 Sklep

Zabawa

Uwielbiam Pinewood Social, ponieważ zachęca przyjaciół do gromadzenia się o każdej porze dnia - na śniadanie, lunch lub kolację; kręgle lub bocce; koktajle lub kawę; nawet kąpiel w basenie. Geniusz.

Crate and Barrel Kubek Moscow Mule $20 Sklep

Sklep

[Draper James to] więcej niż sklep - to jak dom dobrego przyjaciela.

Oczywiście, uwielbiam spędzać czas w Draper James w dzielnicy 12South. Dla mnie to coś więcej niż sklep - to jak bycie w domu dobrego przyjaciela. Zawsze też wysyłam ludzi w dół ulicy do sklepu mojej drogiej przyjaciółki Holly Williams, White's Mercantile. To współczesny sklep ogólny pełen południowej sztuki, prezentów i jedzenia.

Draper James x Crate and Barrel Serwetka Cookout Seersucker $6 Sklep

Ćwiczenie

Zajęcia w Barre 3 są zawsze dobrym treningiem, ale nie ma nic lepszego niż chodzenie po schodach w Percy Warner Park.

Bose Słuchawki Soundlink II Around-Ear Bluetooth $229 $159 Sklep

Sen

Wkrótce przeprowadzę się do własnego domu w Nashville, ale na razie zatrzymuję się u mojej mamy. Kiedy nie ma miejsca dla wszystkich, zatrzymujemy się w historycznym Hermitage Hotel lub The Hutton, modnym hotelu butikowym, dogodnie położonym w pobliżu Vanderbilt i Music Row.

Spadochron Merino Eye Mask $49 $39 Sklep