To są najlepsze poduszki kilimowe, jakie kiedykolwiek widzieliśmy - kup nasze propozycje!

Nowy rok, nowy wystrój: Jeśli chcesz dodać trochę więcej koloru i tekstury, aby odświeżyć swój dom w nowym roku, poduszki kilimowe są naszym wyborem. Prawdziwy eklektyzm jest głównym trendem w wystroju wnętrz na rok 2017, a te poduszki (wykonane z tej samej tkaniny o płaskim splocie, bez włosia, co tureckie kilimy) pomogą wypełnić lukę pomiędzy starym i nowym wystrojem w każdej przestrzeni. Kolory poduszek kilimowych różnią się od żywych do wyblakłych, co sprawia, że są one uniwersalnym wyborem, który łączy się z wieloma paletami kolorów i tematami w całym domu. A dzięki różnorodnym wzorom inspirowanym regionami Europy Wschodniej, Afryki Północnej, Azji i Skandynawii, między innymi, poduszki te nadają światowy urok każdej przestrzeni.

Wymiana poduszek zawsze była solidnym sposobem na zmianę wystroju domu z sezonu na sezon, więc czas na odrobinę rozmowy o poduszkach przed nowym rokiem. Sprawdź siedem przestrzeni z kilimowymi poduszkami, które zainspirują Cię do unowocześnienia swojej gry w rzucanie poduszek.

Na zewnątrz nowe, wewnątrz stare: Poduszki pokryte kilimem w stylu vintage nadają temu eleganckiemu, nowoczesnemu salonowi styl old-meets-new. Miękki, wyblakły geometryczny wzór to tylko odpowiednia ilość koloru, aby dodać odrobinę luksusowego podparcia lędźwiowego do neutralnej sofy.

Sklep z poduszkami kilimowymi Vintage Hand-Woven Lumbar Pillow $21 Sklep

Wielokolorowe poduszki kilimowe są świetne do zbierania kolorów akcentów w wystroju wokół sypialni, aby utrzymać uczucie połączenia przestrzeni. Uwielbiamy sposób, w jaki różowe i żółte odcienie pasków na tych poduszkach pasują do sztuki nad łóżkiem, a także sposób, w jaki różnica w fakturze i nasyceniu między nimi buduje wymiar przestrzeni.

CB2 Poduszka Cusco z wkładem puchowym, 16". Insert, 16" $50 Sklep

Bardziej nowoczesny zwrot na kilimowej poduszce, kolorowy wzór w jasnej, pastelowej palecie udowadnia, że te narzuty nie są tylko o boho wibracjach. Poduszki te podnoszą kobiece odcienie w tym salonie, nadając mu warstwowy, chłodny wygląd z dodatkową teksturą.

Ferm Living Kwadratowa poduszka Kilim $89 Sklep

Poduszki kilimowe są jak w domu na świeżym powietrzu. Uwielbiamy utrzymywać neutralne wzory na tym patio, ale mieszać czyste, klasyczne paski z geometrycznymi kształtami w stylu vintage. W połączeniu z innymi eklektycznymi akcentami i mnóstwem zieleni, te kilimowe poduszki pomagają stworzyć ziemistą przestrzeń wypoczynkową, w której można rozkoszować się otaczającym światem.

YaYa and Co. Antalaya Handmade Pillow $48 Sklep

Przywołaj jasne kolory: Te kilimowe poduszki nadają tej sypialni odważny smak, który sprawia wrażenie, jakby pochodziła z globalnego bazaru. Kolorowe paski odbijają się od czarno-białego tła i odtwarzają technicolorowy wystrój wokół pokoju, taki jak strzałki na ścianie, ławka u stóp łóżka oraz kwiaty i książki na szafce nocnej. Czy możemy to nazwać poduszkową imprezą?

Sklep z poduszkami Kilim Striped Multi Color Pillow Cover, 12" x 24" $23 Sklep

Uwielbiam nastrojową sypialnię, a czarno-biała poduszka kilim jest idealnie prostym wykończeniem, aby dodać trochę wzoru i tekstury do tej uspokajającej przestrzeni sypialni. Znaczniejszy płaski splot na tej poduszce kilimowej stanowi miły kontrast dla lżejszej lnianej pościeli i koców, tworząc piękny mashup tekstur.

Ferm Living Danish Kilim Accent Pillow $89 Sklep

Poduszka kilim jest niezbędną warstwą dla eklektycznego, więcej znaczy więcej, równania w salonie. Światowy, zebrany urok tej przestrzeni jest wzmocniony przez wzorzystą poduszkę w centrum całej akcji. Coś w skoncentrowanym użyciu czerwonych i bordowych odcieni w tej przestrzeni po prostu działa.

Sundance Ręcznie tkana poduszka Vintage Alanya $215 - $225 Sklep