Witamy w tygodniu metamorfoz na MyDomaine

Nie jest tajemnicą, że rok 2020 okazał się wyglądać zupełnie inaczej, niż wszyscy tego oczekiwaliśmy. Musieliśmy poświęcić nasze życie towarzyskie, przełożyć wakacje i ważne wydarzenia życiowe, a także stać się naprawdę, naprawdę dobrzy w Zoom, FaceTime, Google Hangouts i każdej innej aplikacji do wirtualnych spotkań, jaką tylko wymyślisz.

Ale po ponad sześciu miesiącach takiego zwiększenia ilości czasu spędzanego w domu, nowość zaczyna się nudzić. Dlatego nie dziwi fakt, że tak wiele osób podejmuje się projektów remontowych, zmienia wystrój wnętrz lub wprowadza drobne zmiany, aby odświeżyć swój dom. Jesteśmy tu na dłużej, a stworzenie przestrzeni, w której chce się spędzać czas, jest ważniejsze niż kiedykolwiek.

Aby pomóc Ci we wszelkich zmianach, jakie możesz planować w swoim domu - niezależnie od tego, czy są one duże, czy małe - poświęcamy następny tydzień treści na wszystkie sprawy związane z metamorfozami.

Witamy w naszym pierwszym oficjalnym Tygodniu Metamorfoz!

Aby pomóc Ci w zmianach, które możesz planować w swoim domu - niezależnie od tego, jak duże lub małe - poświęcamy następny tydzień treści na wszystkie sprawy związane z metamorfozami.

Przez następne pięć dni będziemy dzielić się serią inspirujących zdjęć przed i po, szybkimi wskazówkami od projektantów, zatwierdzonymi przez redaktorów poradami dotyczącymi metamorfoz i nie tylko. Śledź nas na stronie głównej, sprawdzaj inspirowane metamorfozami treści na naszym Instagramie i miej oko na nasze newslettery. Ale nie martw się, nadal będziemy prezentować treści, które już znasz i kochasz.

Mamy nadzieję, że spodoba Ci się ten tydzień specjalnie przygotowanych treści, nawet jeśli nie planujesz metamorfozy - zawsze fajnie jest marzyć i planować na przyszłość, prawda? Jak zawsze, możesz skontaktować się z nami pod adresem contact@mydomaine.com, jeśli masz jakieś pomysły lub sugestie dotyczące przyszłych tygodni tematycznych.