Wnętrze lekkiego i przestronnego domu Minnie Driver na plaży w Malibu

Kiedy myślisz o kwintesencji domu w Malibu, prawdopodobnie przychodzą Ci na myśl obrazy jasnoniebieskich i białych wnętrz, lnianych tkanin i dużej ilości naturalnego światła słonecznego. Ten sprawdzony i prawdziwy plażowy styl, który od razu kojarzy się z Zachodnim Wybrzeżem, jest również charakterystyczny dla nowo urządzonego domu aktorki Minnie Driver. Położony w malowniczym nadmorskim mieście Los Angeles, dom Drivera w Malibu przeszedł niedawno gruntowną metamorfozę z pomocą One Kings Lane, a rezultat jest po prostu oszałamiający.

Choć marka kojarzy się z misternie zaprojektowanymi tradycyjnymi dywanami i kolekcjami vintage, jasny i przestronny dom Drivera na plaży dowodzi, że One Kings Lane ma o wiele więcej do zaoferowania. Jest również jasne, że osobisty styl i upodobania Drivera są widoczne w tym projekcie.

"Jestem bardzo, bardzo praktyczny" - mówi Driver. "Bardzo dobrze wiedziałam, czego chcę" - kontynuuje aktorka. Jej wizja nadmorskiej rezydencji to spokojna przestrzeń wypełniona prostymi elementami, które nadają jej świeży i czysty wygląd. "Nie chciałam dużej ilości wzorów i chciałam, aby to była taka opływowa, spokojna przestrzeń, więc to był mój punkt wyjścia" - dodaje.

Jasne jest, że ona i zespół One Kings Lane Interior Design byli w stanie wprowadzić tę wizję w życie. Zajrzyj do wnętrza tego spokojnego domu poniżej, aby zobaczyć ostateczny projekt. Już teraz możesz planować wycieczkę na plażę.

Driver przyznaje, że zanim przystąpiono do realizacji projektu, dom był nieco nieproporcjonalny. "Był uroczy i czarujący, ale chciałam czegoś, co naprawdę sprawdzi się jako przestrzeń do rozrywki" - wyjaśnia. Teraz, z odpowiednim układem i kilkoma absolutnie pięknymi elementami, dom jest gotowy na przyjęcie gości.

Nawet ten wbudowany regał na książki otaczający telewizor sprawia wrażenie prostego i opływowego dzięki subtelnej koordynacji kolorystycznej wszystkich drobnych dekoracji. Każdy element pasuje do niebieskiego, białego i naturalnego motywu, który można znaleźć w całym domu.

Czy może być coś bardziej plażowego niż ten narożnik? W tej części mieszkania znajduje się krzesło akcentujące z niebieskimi poduszkami, które uzupełniają jasnoniebieski odcień farby na ścianie i pasiasty dywanik na podłodze. Podobne odcienie drewna na krześle, stoliku i desce surfingowej również spajają tę przestrzeń. "Kiedy tam jestem, surfuję, wszędzie jeździmy na rowerach i na deskorolce" - wyjaśnia Driver. Widać, że jej styl życia przeniknął również do wystroju domu.

Chociaż Driver przyznaje, że nie chciała mieć zbyt wielu wzorów, te poduszki wydają się być mile widzianym wyjątkiem. Błękity, czerwienie i biele pasują do nautycznego tematu domu na plaży.

Projektując swój wymarzony dom, Driver był w stanie pozyskać unikalne elementy od swoich projektantów. "Przejrzałam stronę internetową One Kings Lane, która jest bardzo rozbudowana, i stworzyłam listę życzeń, co jest świetnym sposobem na określenie, co nam się podoba" - wyjaśnia Driver. "A potem zespół projektantów zsyntetyzował to i dodał rzeczy, o których nie pomyślałam" - dodaje.

Każdy zakamarek domu wypełniony jest uroczymi detalami. Uwielbiamy kombinację ułożonych warstwowo jutowych i wzorzystych dywaników w salonie na tle jasnych podłóg z twardego drewna. Sprawia wrażenie przytulnego, ale odpowiedniego dla otoczenia.

W jadalni znajduje się dywan podobny do tego z salonu, który łączy te przestrzenie. Jest to dobrze oświetlona przestrzeń dzięki dużym, przesuwanym, szklanym drzwiom, które prowadzą na zewnątrz, a jasnoniebieskie szafki kuchenne ożywiają pomieszczenie popem koloru. Z sufitu zwisa rustykalna lampa wisząca, która doskonale pasuje do reszty plażowego wystroju.

"Byłam absolutnie zachwycona" - mówi Driver, komentując końcowy efekt w swoim domu. Wszystko, od większych mebli po mniejsze detale, widoczne tutaj na stole w jadalni, łączy się razem, aby stworzyć wyciszający, spokojny dom, którego szukała aktorka.

Wreszcie, główna sypialnia jest wypełniona relaksującymi elementami, od błękitnych ścian i dużego łóżka, po abstrakcyjne dzieła sztuki i dostępność na zewnątrz. "To jest coś więcej niż się spodziewałam" - mówi Driver. "Wiedziałam, że będzie pięknie, ponieważ wszystko wybraliśmy, ale widząc, jak to wszystko przechodzi od rysunków do rzeczywistej przestrzeni, jestem taka szczęśliwa. Absolutnie mi się to podoba."

Czytaj więcej na: http://salonomnires.pl