Wybór Stylistki: Najlepsze łazienkowe propozycje Nicky na listopad

Skoro Halloween i Bonfire Night mamy już za sobą, dlaczego nie przygotować łazienki na Święta Bożego Narodzenia dzięki Wyborowi Stylistów?

W tym miesiącu skorzystałam z okazji, aby zaprezentować naszą nową, odważną linię mebli Beaumont Sapphire blue. Uważam, że meble te doskonale pasują do pozostałych wybranych przeze mnie produktów pełnych tradycyjnych elementów i stylizacji: są idealne do wyrafinowanej i efektownej łazienki.


Moją ulubioną szafką pod umywalkę jest...

...szafka pod umywalkę Beaumont w kolorze szafirowego błękitu firmy The Bath Co. Czekałam z niecierpliwością na premierę tej kolekcji mebli i wreszcie jest! Tradycyjna stylistyka w modnym szafirowym błękicie jest zarówno piękna, jak i odważna. Błękit jest wystarczająco delikatny, aby nie zdominował pokoju, a jednocześnie wystarczająco bogaty, aby podkreślić jego styl. Asortyment obejmuje lustra, szafki, deski sedesowe i panele wannowe, dzięki czemu można stworzyć spójny wygląd przy minimalnym wysiłku.


Moja ulubiona wanna to...

...The Bath Co. Dulwich z białymi nogami na szponach. Uwielbiam tę wannę, ponieważ jest to współczesna wersja typowej wanny roll top, z białymi nóżkami, które nadają jej delikatności. Ponadto harmonijnie współgra z meblami w tradycyjnym stylu, stanowiąc idealne wykończenie mojego wyboru.


Moje ulubione płytki podłogowe to...

...[płytki Laura Ashley heritage w kolorze dove grey Mr Jones]. Chciałam dodać nieco więcej wzoru do tego wyboru i myślę, że te płytki świetnie się do tego nadają. Dzięki łagodniejszemu wykończeniu w kolorze szarym, a nie czarnym, stanowią one uzupełnienie szafirowego błękitu mebli, dodając jednocześnie bardziej charyzmatycznej krawędzi. Wzorzyste płytki to świetny sposób na dodanie charakteru, zwłaszcza jeśli nie chcesz rezygnować z eleganckich mebli łazienkowych.

[]


Moje ulubione płytki ścienne to...

...[British Ceramic Metro Tiles w kolorze białym]. Płytki Metro zyskały na popularności w ostatnich latach i widać dlaczego. Nadają łazience zabytkowy wygląd i dają Ci możliwość wyboru kilku stylów, w zależności od tego, jak je ułożysz. Sugerowałbym ułożenie ich w tradycyjnym stylu ceglanym, aby nadać łazience tradycyjny wygląd. Jeśli chcesz uzyskać bardziej współczesny efekt, spróbuj [płaskie płytki metro] lub [wielkoformatowe płytki metro].

[]


Mój ulubiony asortyment akcesoriów to...

...The Bath Co. Le bain. To piękny wybór klasycznej białej kamionki z szykownym francuskim akcentem. Dzięki mydelniczkom, dozownikom, szczotkom do toalety i kubkom można z łatwością wyposażyć całą łazienkę jednocześnie. Będą one również doskonale pasować do pozostałych elementów mojego asortymentu.


Mój ulubiony dywanik kąpielowy to...

...mata kąpielowa Hug Rug ducklings. Uważam, że ta mata jest wspaniała! Dodaje łazience osobowości, a także pięknie uzupełnia kolory pozostałych elementów. Jeśli chcesz dodać więcej koloru, pomaluj ścianę akcentową na kaczkowaty błękit lub dopasuj do niej jasnoniebieskie ręczniki, aby nadać całości spójny wygląd.


Wpuść Lagom do swojego życia

Jeśli szukasz więcej wspaniałych pomysłów na łazienkę, dlaczego nie sprawdzić mojego najnowszego przewodnika stylu Get the look? Pokażę Ci jak najnowszy skandynawski trend w projektowaniu wnętrz Lagom może zmienić Twoją łazienkę w taką, która jest idealna dla Twojego stylu życia.