Zwiedzanie nowojorskiego domu Mariski Hargitay

Prawdopodobnie rozpoznasz ją jako Olivię Benson z Law & Order, ale dom Mariski Hargitay na nowojorskim Upper West Side został sprzedany za 8,75 dolarów w 2018 roku, a zdjęcia dowodzą, że był poważnie oszałamiający. Były dom gwiazdy był kolorową, współczesną kamienicą z niespotykaną ilością sześciu pięter, pięcioma sypialniami, ośmioma i pół łazienkami, pokładem na dachu i tarasem.

Zgodnie z listą nieruchomości, przestrzeń została całkowicie odnowiona, aby zainstalować okna od podłogi do sufitu, pokazując naturalne światło w całej rozległej kuchni i jadalni. Po wejściu do domu, zostaniesz powitany przez przestronny salon szczycący się wysokimi sufitami i lustrzaną ścianą, która tworzy iluzję jeszcze większej przestrzeni. Choć paleta barw jest neutralna, to w całym domu jest mnóstwo kolorowych akcentów, od dzieł sztuki po niebieskie schody. Nowoczesna kuchnia znajduje się pod jadalnią na poddaszu, a jaskrawożółte szafki dodają jej koloru. Kącik śniadaniowy jest nowoczesny i chłodny, ale nadal zachowuje wiele przytulnych klimatów.

Na górze główna sypialnia jest współczesna, utrzymana w neutralnej kolorystyce, z oknami, z których roztacza się widok na ulicę. Przestronna główna łazienka wyposażona jest w wannę, prysznic i podwójną wannę. Oprócz większej ilości przestrzeni życiowych wewnątrz, kamienica oferuje uroczy taras zewnętrzny, idealny do relaksu w ciepłe letnie wieczory. Dzięki porośniętemu liśćmi patio można zapomnieć, że jest się w Nowym Jorku.

Zajrzyj do domu Mariski Hargitay

Odważne niebieskie schody i sztuka nad kominkiem dodają koloru do neutralnej części mieszkalnej.

W salonie jest mnóstwo naturalnego światła, dzięki dużym, sięgającym od podłogi do sufitu oknom.

Dom jest pełen współczesnych, chłodnych akcentów, od kanapy, przez przedmioty na stoliku do kawy, po żyrandol w jadalni.

Ten pokój nie jest dla osób o słabym sercu do kolorów. Żółty może być nieoczekiwany w kuchni, ale wygląda tak szykownie.

Wbudowany kącik kuchenny doskonale łączy w sobie nowoczesność i przytulność.

Jadalnia, w której zastosowano więcej odcieni niebieskiego, ma odpowiednią ilość blasku jak na formalną przestrzeń, ale nadal sprawia wrażenie intymnej.

Neutralna paleta barw jest kontynuowana na dole, gdzie znajduje się duży fotel, na którym można się wygodnie rozsiąść po długim dniu. Poduszki w ciemniejszych odcieniach dodają wymiaru.

Dzięki dużym oknom zapewniającym dużo naturalnego światła i głównie białej palecie kolorów, główna sypialnia ma zwiewny, marzycielski charakter.

Główna łazienka również nie zawodzi. Jest przestronna jak na nowojorskie standardy, a my nigdy nie możemy się oprzeć całkowicie białej przestrzeni.

Nowoczesne dzieła sztuki i gięte meble podkreślają współczesny klimat tego biura/siedziby.

Sypialnia utrzymana jest w stylu żeglarskim, z wiszącymi statkami, łóżkiem z dziobem w kształcie łodzi, koralowym fotelem i niebieskim dywanem.

Pokład przy tej sypialni to idealne miejsce na poranną filiżankę kawy.

Przestrzeń na świeżym powietrzu jest rzadkością w Nowym Jorku, więc duże patio przy kuchni to prawdziwy luksus i idealne miejsce do jedzenia jajek al fresco.

Niezależnie od piętra, na którym się znajdujesz w tym domu, możesz wpuścić do środka powietrze dzięki większym niż kiedykolwiek oknom od podłogi do sufitu.