Zwiedzanie szalenie szykownego domu fotografa w Los Angeles

Podczas gdy wszyscy pożądamy estetyki godnej Insta, istnieje sztuka zaprojektowania domu w taki sposób, aby żył on dłużej niż podwójne tapnięcie. Przestrzenie godne magazynów wyglądają świetnie na ekranie, ale jak sprawdzają się w prawdziwym świecie? Osobą, która doskonale poradziła sobie z tym zagadnieniem jest Monica Wang, fotograf wnętrz z Los Angeles. Mieszkając na obrzeżach modnej dzielnicy Koreatown, Wang i jej mąż stworzyli wnętrze, które jest absolutnie najlepszym z obu światów, a oni "absolutnie uwielbiają tam mieszkać".

"Jest jasne i przestronne i codziennie przypomina mi, dlaczego przeprowadziłam się do L.A.", powiedziała Gray Malin. Stylowa snapperka wyraźnie ma pasję do tego luźnego kalifornijskiego stylu z potężną dawką skandynawskich i boho wibracji. "Staram się łączyć wpływy tu i tam, aby nadać mu mój własny charakter" - powiedziała. "Szukam mebli i akcesoriów, które naprawdę pasują do przestrzeni i są funkcjonalne. Nadal chciałem, aby nasz dom czuł się przystępny i przytulny pod koniec " Nie jestem pewien co do ciebie, ale jesteśmy wyłączeni, aby kupić wszystko, aby odtworzyć tę boską jadalnię.

"Moją ulubioną rzeczą do zrobienia jest próbowanie nowych restauracji i organizowanie brunchów lub kolacji z przyjaciółmi", powiedziała. "Ale większość wieczorów zobaczysz mnie zwiniętą na kanapie oglądającą The Bachelor lub Peaky Blinders z kieliszkiem wina".

"Capri da Luigi Beach Club" autorstwa Gray Malin $249 Sklep

"'The Fox' przykuł moją uwagę, ponieważ był to po prostu piękny, dobrze skomponowany kawałek," powiedziała. "Nie jest to typowy nadruk Graya Malina. Na początku prawie go przeoczyłam, ale kiedy już wpadł mi w oko, im więcej na niego patrzyłam, tym bardziej go kochałam. Czułam się jak ja".

IKEA Kosz Knipsa $15 Sklep

Wyluzowany styl boho Wanga jest wyraźnie widoczny w jadalni, z akcentami w stylu midcentury-modern.

IKEA Rens Sheepskin $30 Sklep

"Świt" był pierwszą odbitką Gray Malin, którą Wang wykonała. "Nigdy nie byłam w Marfa w Teksasie", mówi, "ale gdybym kiedyś była, poszłabym prosto do tego miejsca. To marzenie fotografa".

West Elm Wózek barowy w stylu Mid-Century $299 $239 Sklep

Oto jak stylizujesz praktyczne elementy kuchenne z eleganckim akcentem. Spraw, by funkcjonalne akcesoria ciężko pracowały na swoje miejsce w Twoim domu. To jest bardzo szykowna półka, jeśli kiedykolwiek widzieliśmy taką.

World Market Olivewood Cheese Cutting Board $13 Sklep

"Wybrałam 'Manhattan' z powodu perspektywy," powiedziała. "To widok na Manhattan, o którym często się zapomina, ponieważ jest to wyspa. Dodatkowo, kolor po prostu wyskakuje z białych ścian.

"Ilekroć widzę obraz Gray Malin, przypomina mi on o wakacjach, a czego tu nie kochać" - dodaje. "Przypomina mi, aby nie brać życia tak poważnie i oddzielić się raz na jakiś czas do możliwości prawdziwej wyobraźni".

Gray Malin Manhattan $249 Sklep

"Na mój styl duży wpływ ma mieszkanie w L.A. i to, co mnie otacza" - powiedziała. "Jest tak wielu niesamowitych lokalnych artystów, którzy mnie inspirują, takich jak Chris Earl, Rachel Duvall, Sheldon Ceramics i Peach Orb, żeby wymienić tylko kilku".

Steamline Redaktor Carryon $485 Sklep

"Jestem też bardzo ciekawską osobą, więc zawsze mam jakieś hobby" - mówi. "Obecnie uczęszczam na lekcje gry na pianinie, ponieważ odziedziczyłam zabytkowy egzemplarz po babci. Wcześniej było to gotowanie, odżywianie, robienie mydła i robienie sera. Ha! Nie mogę usiedzieć w miejscu, nawet gdybym próbowała. Jestem kujonem w sercu".

W&P Design Ananasowy Tumblr $35 Sklep

Jeśli chcesz stworzyć niebo na ziemi, po prostu naśladuj senną sypialnię Moniki. Kwiatowa tapeta jest stylowym połączeniem kobiecości i męskości, a my nie możemy się jej doczekać.

Ułóż swoje książki o projektowaniu i uzupełnij je o uroczy wazon, aby stworzyć stylową winietę.

Justina Blakeney The New Bohemians $35 $25 Sklep