Widoki z tego szykownego do śmierci NYC Condo weźmie twój oddech daleko

Kiedy Wielkie Jabłko znajduje się w Twoim oknie, z pewnością chcesz maksymalnie wykorzystać ten widok i dokładnie to zrobiła projektantka Chantal Lamberto w swoim najnowszym projekcie. Mieszczący się w nowojorskim Midtown apartament o powierzchni 2,269 stóp kwadratowych posiada okna od podłogi do ściany, dzięki czemu każdy centymetr monochromatycznego domu ma pierwszorzędne miejsce do podziwiania ekscytującego krajobrazu miasta.

Poza widokiem, Lamberto chciał stworzyć kojące wytchnienie, wysoko ponad zgiełkiem Manhattanu. Monochromatyczne odcienie i tekstury z pewnością inspirują do komfortu i relaksu. W połączeniu z komfortem, kluczowa była funkcjonalność. "Jeśli coś nie służyło konkretnemu celowi, nie było umieszczane", wyjaśnia Lamberto. "Mniej znaczy więcej - to była mantra. Minimalnie, ale z ciepłem".

Czytaj dalej, aby zobaczyć więcej tej monochromatycznej przestrzeni z uwagami stylistycznymi od Lamberto po drodze (i rzut oka na uderzające widoki).

Salon na otwartym planie przechodzi w jadalnię, z której roztaczają się widoki na wszystkie strony.

Z narożnego okna rozciąga się widok na wschodnią część Manhattanu i wschodnią rzekę.

Komfort był kluczowy dla Lamberto, więc miejsce do siedzenia stało się prawdziwym punktem centralnym, gdzie jej klienci mogli odpoczywać i oglądać wspólnie filmy.

Duża przestrzeń jest rozbita przez śmiałe, sięgające od podłogi do sufitu filary, które przypominają starą, europejską architekturę.

Lamberto ubolewa nad tym, że mosiądz jest powszechnym wykończeniem większości mebli w dzisiejszych czasach, więc musiała naprawdę naciskać na dostawców, aby zrobili polerowany nikiel. "Jestem bardzo szczęśliwa, że to zrobiliśmy, ponieważ ma to bardzo kojący, ponadczasowy i eteryczny efekt," wyjaśnia. "Metalowe wykończenia dodają odrobinę blasku bez bycia krzykliwym".

Jadalnia znajduje się w północno-wschodnim rogu domu, skąd roztaczają się jeszcze bardziej zapierające dech w piersiach widoki. Tak właśnie wygląda domowa rozrywka.

Jeden kolor farby został użyty w całym domu, aby zapewnić spójność była priorytetem. Ściany są pomalowane niestandardową mieszanką C2 Paint, że Lamberto mówi mi wymagane Uber być wysłany do New Jersey, aby zebrać.

Miękkie, neutralne odcienie przechodzą z salonu/jadalni do sypialni. Tutaj nikiel znajduje się również w kinkietach i konsoli.

Główna sypialnia wygląda jak miękka i puszysta chmurka, założymy się, że tak też się czuje.

Wszystko wygląda tak, jakby było miękkie w dotyku. To dotykowe podejście do tekstyliów zastosowanych w całym mieszkaniu było częścią wizji Lamberto, która miała na celu utrzymanie atmosfery przytulności i komfortu.

Żaden pokój w tym domu nie jest pozbawiony wspaniałego widoku. Nawet sypialnia dla gości ma własne okno na Wielkie Jabłko.

Większość mebli została zakupiona w bieli lub jasnych odcieniach, aby wnieść do domu miękką, lekką i zwiewną energię.

Łazienka kontynuuje tę neutralną paletę z drewnianymi podłogami, które dodają ciepła i nieco ją zakotwiczają.

Czytaj więcej na: http://salonomnires.pl