Jak wprowadzić pozytywną energię do swojego domu za pomocą kryształów Feng Shui

Praktyka feng shui i sztuka kryształów mają ze sobą więcej wspólnego, niż mogłoby się wydawać. Co więcej, obie są używane do "przesunięcia i przekształcenia energii Twojej przestrzeni", jak mówi Heather Askinosie.

Poznaj eksperta Heather Askinosie jest współzałożycielką Energy Muse i współautorką Crystal Muse. Askinosie jest ekspertem w łączeniu elementów takich jak kryształy, holistyczne uzdrawianie i feng shui, aby pomóc ludziom zrównoważyć i przekształcić ich życie.

Dla niewtajemniczonych, wyjaśnia ona, że kryształy mają uporządkowaną strukturę i emitują energię o stałej częstotliwości. "Kiedy kryształ jest umieszczony na lub w pobliżu obszaru ciała emitującego niższą częstotliwość, zachęca ciało do dopasowania się do wyższej częstotliwości" - mówi. Połącz to z feng shui, które Askinosie opisuje jako "pojazd, który pomaga odzwierciedlić to, co chcesz stworzyć w swoim życiu", a możesz znaleźć pozytywną energię, której szukasz.

Oto sześć kryształów, których Askinosie używa do promowania dobrych wibracji i jak powinny być one umieszczone w Twoim domu. Czy wierzysz w feng shui i moc kryształów czy nie, to wszystko jest w dobrej zabawie.

Ametyst: Intuicyjne oko

Muza Energii Amethyst Cluster, Medium $13 $9 Sklep

Kryształ ametystu jest idealny do łagodzenia codziennego stresu i promowania spokojnego snu. Jest on również połączony z intuicją, według Askinosie. "Ametyst nie tylko pomaga twojemu ciału poddać się wrodzonym pragnieniom, takim jak zdrowy sen i relaks, ale także współpracuje z twoim trzecim okiem, aby zrównoważyć umysł z wnikliwymi rozwiązaniami problemów" - wyjaśnia.

Ametyst jest jak dzień spa w kamieniu... Jest to dokładnie ten rodzaj relaksującej energii, który przydałby się nam wszystkim po ciężkim dniu". - Heather Askinosie

Umiejscowienie mocy: Gdziekolwiek. Askinosie mówi, że ametyst jest jak energetyczny oczyszczacz powietrza. "To oczyszcza z wszelkich negatywności, które mogą być wiszące wokół i upewnia się, że przestrzeń niesie atmosferę pozytywności, gdzie inni będą czuć się jak w domu," mówi. Dlatego jest idealny do każdego pomieszczenia w Twoim domu.

Kwarc jasny: Kryształowa klarowność

Energetyczna Muza Clear Quartz Cluster, Medium $20 $14 Sklep

"Dla tych, których duch potrzebuje iluminacji, kwarc jasny przynosi jasność cieniom w umyśle" - mówi Askinosie. Ten kryształ intensywnie rezonuje z ciałem, pozwalając mu działać jako uniwersalny uzdrowiciel. "Podnosząc myśli i perspektywy, pomoże zamanifestować twoje intencje jak nigdy dotąd".

Umiejscowienie mocy: Pokój dzienny. "Oczyszcza i oczyszcza energię twojej przestrzeni, jednocześnie podnosząc ją na nowy poziom" - mówi Askinosie.

Selenit: Płynne Światło

Muza Energii Selenite Charging Plate, Small $30 Sklep

"Czysta, wysoka energia wibracyjna Selenitu jest jak płynne światło" - wyjaśnia Askinosie. "Gdy przepływa przez twoją przestrzeń, rozjaśnia energię wszystkich i wszystkiego w niej". Selenit może oczyścić, oczyścić i pomóc ci spełnić twój potencjał. "Przesuwa twoją aurę i energetyczną wibrację, aby dostroić cię z wyższą energią" - mówi. Jest to niezbędne do utrzymania uczuć żalu, strachu, złości i niepokoju na dystans.

Umiejscowienie mocy: Gdziekolwiek. "Umieść go w dowolnym miejscu w swoim miejscu, które chciałbyś napełnić jasną, kojącą i podnoszącą na duchu energią" - mówi Askinosie. Ona lubi umieszczać swoje na parapetach.

Piryt: Deflektor

Muza Energii Kryształ pirytu na stojaku $45 Sklep

Często nazywany "złotem głupców" z powodu swojego wyglądu i właściwości, piryt (aka piryt żelazny) jest uważany za przyciągający bogactwo, obfitość i szczęście. Ma również silną energię ochronną, według Askinosie. "Ma zdolność do pokazania ci, które zachowania cię powstrzymują", mówi. "To podnosi twoją świadomość, aby być bardziej świadomym tego, co musisz zmienić, aby wibrować intencję obfitości na tej samej częstotliwości, co piryt".

Power Placement: Biuro. Askinosie sugeruje umieszczenie kawałka tego kryształu na szczycie wizytówek w twoim biurze. Przyniesie to energię obfitości, nowych możliwości i dobrobytu, wyjaśnia.

Kwarc różany: Magnes miłości

Urban Outfitters Rose Quartz Stone $12 Sklep

"Ten kamień otworzy twoją czakrę serca na każdy rodzaj miłości, której potrzebujesz - czy to miłość do siebie, miłość rodzinną, miłość do przyjaźni, miłość do ludzkości, czy miłość romantyczną" - mówi Askinosie. Promując współczucie, szczęście, przebaczenie i pokój, kryształ ten pomaga ci uwolnić się od negatywnych emocji. "Z tym poczuciem uwolnienia, twój duch może w końcu być wolny od małostkowych negatywności".

Umiejscowienie mocy: Sypialnia. "Kwarc różany jest świetny do sypialni, ponieważ ma bardzo łatwą, kochającą energię, która jest wspaniała, aby się zrelaksować, gdy jesteś gotowy, aby naładować się po długim dniu", mówi Askinosie. Ona sugeruje umieszczenie dwóch kawałków na łóżku, aby przynieść więcej miłości do swojego sanktuarium.

Fluoryt: Strażnik Tęczy

Muza Energii Fluoryt Plate, Pocket Size $10 $7 Sklep

"To jest absorbujący kryształ, który zneutralizuje wszystkie negatywności wokół niego" - wyjaśnia Askinosie. Pozwól, aby przyniósł ci spokój i ukojenie, gdy twoje myśli ścigają się. "Fluoryt zapewnia umysłową jasność i harmonię między umysłem, ciałem i duchem".

Power Placement: Każde miejsce, do którego idziesz, aby medytować lub zrelaksować się. "Ten uspokajający kamień przypomina ci, abyś poświęcił czas dla siebie, aby odmłodzić się i naładować", mówi.

Heather Askinosie i Timmi Jandro Kryształowa Muza $20 Sklep

Choć kultywowanie kolekcji kryształów w domu może pomóc w promowaniu pozytywności i spokoju, jest coś jeszcze do rozważenia. Askinosie ostrzega przed myśleniem, że kryształy w magiczny sposób zmienią twoje życie. "Pod koniec dnia kryształy są narzędziem, które przypomina ci, że możesz znaleźć spokój nawet pośród chaosu", mówi. "Kamień dotykowy, aby uzyskać uziemienie, równowagę i centrum. Magia nie jest kryształem; to ty".

Zawsze pamiętaj, że kryształ nie rozwiąże wszystkich twoich problemów, ale umieszczony we właściwym miejscu nie może zaszkodzić.